Personal

Nedan finner du kontaktuppgifter till vår personal. Om du är osäker på vem du ska kontaka så kan du ringa växeln på nummer +46 (8) - 562 37 400.


Andreas Westling

VD
Telefon: 08-562 37 401
E-post: andreas.westling@tradeport.se


Johan Hult

Produktutveckling
Telefon: 08-562 37 402
E-post: johan.hult@tradeport.se


Fredrik Hoof

Inköpsansvarig
Telefon: 08-562 37 409
E-post: fredrik.hoof@tradeport.se


Boris Novotny

Produktionsansvarig
Telefon: 08-562 37 403
E-post: boris.novotny@tradeport.se


Daniel Erling

Quality Controller
Telefon: 08-562 37 404
E-post: daniel.erling@tradeport.se


Johan Edeland

Ekonomiansvarig
Telefon: 08-562 37 413
E-post: johan.edeland@tradeport.se


Joakim Bjernegård

PR & Marknadsansvarig
Telefon: 08-562 37 412
E-post: joakim.bjernegard@tradeport.se


Rebecca Swahn

Projektledare & Koordinator
Telefon: 08-562 37 405
E-post: rebecca.swahn@tradeport.se


Fredrik Svensson

Order och Support
Telefon: 08-562 37 411
E-post: johan.lundmark@tradeport.se


Bas Janmaat

European Sales Manager
Telefon: +316-502 885 37
E-post: bas.janmaat@tradeport.se


Torben Larsen

Danish Sales Manager
Telefon: +45 30 50 24 84
E-post: torben.larsen@tradeport.se

Tradeport AB | E-post: info@tradeport.se | Telefon: 08-56 23 74 00 | Fax: 08-25 95 73